Logo-es
Bartek 10

CENA:

3500zł
4300zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z dachem dwuspadowym. Budynek pod względem estetycznym łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, w sposób który z pewnością spodoba się miłośnikom architektury współczesnej. Pierwszy lokal jest parterowy, przedsionek prowadzi do wspólnego pomieszczenia gospodarczego oraz korytarza, z którego możemy przejść do łazienki z miejscem na wannę, głównej sypialni oraz części dziennej. Część dzienna z wyjściem na ogród składa się z aneksu kuchennego, niewielkiej jadalni oraz strefy wypoczynkowej. W drugim mieszkaniu, ze strefy wejściowej możemy przejść do wspólnego pomieszczenia gospodarczego oraz korytarza z klatką schodową. Tam znajduje się wejście do toalety oraz części dziennej z aneksem kuchennym, jadalnią i salonem. Na piętrze przewidziano łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, wspólną garderobę, dwa pojedyncze pokoje oraz główną sypialnię z garderobą i oddzielną łazienką.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,9x16,3
Powierzchnia użytkowa 104,6
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Część wspólna: kotłownia. Mieszkanie II: 4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy