Logo-es
Bartek 13

CENA:

4600zł
4900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z dachem płaskim lub dwuspadowym. Oba warianty zachwycają nowoczesną estetyką i wyjątkową formą, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom architektury współczesnej. Pierwszy lokal jest parterowy, przedsionek prowadzi do łazienki z miejscem na prysznic, głównej sypialni z wyjściem na ogród oraz jasnego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. W drugim mieszkaniu, ze strefy wejściowej możemy przejść do garderoby, łazienki z miejscem na prysznic i przestronnego salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. Dużą zaletą tego pomieszczenia jest narożne przeszklenie z widokiem na ogród. Na piętrze przewidziano dwa pojedyncze pokoje, dużą łazienkę, oddzielną toaletę i słoneczną główną sypialnię. W obu lokalach zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 24,4x20,80
Powierzchnia użytkowa 174,5
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie II: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy