Logo-es
Blanka 12

CENA:

2390zł

Opis projektu

Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym o tradycyjnej bryle. W przedsionku domu przewidziano miejsce na małą szafę na okrycie wierzchnie oraz buty, dostępna z tego pomieszczenia jest również mała łazienka. Z przedsionka możemy również przejść prosto do jasnej i przestronnej kuchni, która łączy się z resztą strefy dziennej. Na parterze zaprojektowano również sypialnię. Piętro zostało całkowicie przeznaczone na strefę nocną użytkowników. Zaprojektowano tutaj główną sypialnię z wyjściem na balkon, dwa pokoje dla pociech oraz łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,2x15,2
Powierzchnia użytkowa 102,7
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy