Logo-es
Blanka 14

CENA:

2300zł

Opis projektu

Niewielkich rozmiarów dom dla pięcioosobowej rodziny. Żółta barwa elewacji dla znaczącego ogółu ludzi ma charakter pozytywny. Kojarzy się ze słońcem, wakacjami oraz szeroko pojętą radością. Strefę dzienną tworzy przytulna kuchnia z dużym blatem roboczym oraz salon z wyjściem na taras. W obrys parteru dodatkowo wchodzi ubikacja z pralką, pomieszczenie techniczne oraz dobrze doświetlony pokój z wydzielonym miejscem na szafę, biurko oraz łóżko.  Zabiegowymi schodami dostajemy się na poddasze stanowiące strefę nocną domu, tam znajdujemy dwa pokoje dzieci z wydzielonymi miejscami na łóżko, szafę i biurko, sypialnie rodziców z dostępem na niewielki balkon oraz obszerną łazienkę z prysznicem.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,2x18,2
Powierzchnia użytkowa 104
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy