Logo-es
Blanka 16

CENA:

2590zł

Opis projektu

Klasyczny w formie projekt domu z wykuszem. Fragmentaryczne zastosowanie cegły klinkierowej nadaje elewacjom nieco nowocześniejszy charakter. Bryłę budynku dopełnia wiata samochodowa przylegająca do jednej z elewacji. Strefa dzienna to przestronny salon i jadalnia w przeszklonym wykuszu oraz przylegająca do nich kuchnia. W centralnej części strefy dziennej znajduje się klatka schodowa, która prowadzi na poddasze. Ponadto na parterze znajduje się łazienka dostępna ze sporych rozmiarów strefy wejściowej oraz pomieszczenie gospodarcze. Sypialnia rodziców, dwa duże pokoje oraz obszerna łazienka z wanną tworzą strefę nocną ulokowaną na poddaszu.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,5x14,6
Powierzchnia użytkowa 85,2
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze,schowek, wiata

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy