Logo-es
Blanka 17

CENA:

2400zł

Opis projektu

Blanka 17 to dom o tradycyjnym charakterze. W przedsionku przewidziano miejsce na szafę pod zabudowę, do której spokojnie można odwiesić wierzchnie okrycia oraz włożyć obuwie, dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia wygodnego siedziska. W czytelnie zdefiniowanej części dziennej domu zaprojektowano komfortowy salon z kominkiem, jadalnię oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem, który można zaaranżować w formie nowoczesnej strefy gotowania połączonej z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków. Na parterze zaprojektowano również pokój gościnny, funkcjonalną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Strefa nocna mieszkańców mieści się na piętrze budynku. Zaplanowano tutaj 4 ustawne pokoje oraz małą łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,8x16
Powierzchnia użytkowa 133,7
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy