Logo-es
Blanka 19

CENA:

2100zł
2400zł

Opis projektu

Propozycja skierowana dla osób ceniących sobie tradycyjną architekturę. W przedsionku przewidziano miejsce na szafę na okrycie wierzchnie oraz buty. Przy przedsionku zaprojektowano również małą łazienkę. Zlokalizowany na parterze pokój może również służyć jako gabinet. Kuchnia w tym obiekcie jest częściowo wydzielona, jednak łatwo dostępna z jadalni i salonu, które tworzą jedną dużą przestrzeń, dobrze doświetloną przez duże przeszklenia wychodzące na taras. Całe piętro domu zostało przeznaczone na strefę nocną użytkowników. Duża sypialnia rodziców posiada swoją własną garderobę, natomiast atutem dwóch pozostałych pokoi jest możliwość wyjścia na taras. Mieści się tutaj również łazienka z osobno wydzieloną toaletą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,6x15,2
Powierzchnia użytkowa 115,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 toalety, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy