Logo-es
Blanka 21

CENA:

2700zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym, którego klasyczną estetykę przełamano nowoczesnym, żywym akcentem kolorystycznym na elewacji. W holu wejściowym znajduje się klatka schodowa oraz wnęka na szafę. Stamtąd mamy dostęp do wygodnej łazienki z miejscem na prysznic, strefy dziennej z kuchnią i salonem oraz pojedynczej sypialni, która bez problemu może zostać przekształcona w pokój gościnny lub biuro. Duży, jasny salon został połączony poprzez część jadalnianą z kuchnią, obok której zaprojektowano osobne pomieszczenie gospodarcze. Dużym atutem wspomnianego pomieszczenia jest dodatkowe wyjście na zewnątrz budynku. Hol na piętrze prowadzi do łazienki z miejscem na wannę, dwóch pojedynczych pokojów oraz przestronnej głównej sypialni. W każdym z pomieszczeń zadbano o jak najlepszy dostęp światła dziennego oraz możliwość zmiany aranżacji według potrzeb przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22x16,20
Powierzchnia użytkowa 156,3
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy