Logo-es
Blanka 24

CENA:

2500zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym, którego klasyczną estetykę przełamano nowoczesnym, żywym akcentem kolorystycznym na elewacji. Przedsionek wyposażony w miejsce na szafę odseparowano drzwiami od holu z klatką schodową, skąd mamy bezpośredni dostęp do łazienki z oddzielną toaletą, części dziennej oraz głównej sypialni z wyjściem na ogród. W części dziennej kuchnia otwarta na jasny salon sprawia, że ten staje się jeszcze bardziej przestronny. Z pokoju dziennego zaprojektowano przejście do biura, którego uniwersalne proporcje pozwalają na dużą dowolność w aranżacji. Na piętrze przewidziano trzy pokoje, wygodną łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, a także dodatkową toaletę i garderobę. Każdy z trzech pokojów posiada swobodny dostęp do światła dziennego, a ich aranżacja może zostać bezproblemowo dostosowana do potrzeb przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20x16
Powierzchnia użytkowa 142,4
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 tolaety, garderoba, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy