Logo-es
Blanka 25

CENA:

2850zł

Opis projektu

Dom jednorodzinny Blanka 25 to obiekt o tradycyjnym charakterze. W przedsionku przewidziano przestronne wbudowane szafy na okrycia wierzchnie i obuwie. Na parterze zaraz przy wejściu zaprojektowano kuchnię, więc przeniesienie zakupów nie stanowi większego problemu. Kuchnia, jadalnia oraz salon to jedna przestrzeń bardzo dobrze doświetlona przez duże przeszklenia wychodzące na taras. Na parterze zlokalizowano również gabinet, który może być wykorzystywany jako pokój gościnny, łazienkę z oddzieloną toaletą oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro domu to komfortowo zaprojektowana strefa nocna użytkowników. Przewidziano tutaj sypialnię rodziców, oraz dwa dodatkowe pokoje, wspólną garderobę dostępną z korytarza, toaletę oraz łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,2x15,8
Powierzchnia użytkowa 133,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 toalety, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy