Logo-es
Blanka 27

CENA:

2990zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego elegancka forma z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom nowoczesnej architektury. Przedsionek z wnęką na szafę prowadzi do holu z klatką schodową oraz dużego garażu jednostanowiskowego. Dodatkowo obok garażu znajduje się ażurowa wiata z miejscem postojowym. Z holu, przy którym znajduje się łazienka, pralnia oraz pokój do pracy, możemy przejść do jadalni połączonej z salonem z kominkiem oraz wnęką kuchenną. Ta strefa domu jest wyjątkowo jasna i przestronna dzięki dużej ilości przeszkleń, a jej kolejnym atutem jest możliwość odseparowania od strefy wejściowej, co zapewnia komfort użytkownikom biura. Na piętrze znajdują się główna sypialnia z łazienką i garderobą, dwa pojedyncze pokoje oraz dodatkowa, wspólna garderoba i łazienka z miejscem na wannę i prysznic. Wszystkie pomieszczenia mogą zostać swobodnie przearanżowane w zależności od potrzeb przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,40x21,20
Powierzchnia użytkowa 214,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 3 łazienki, 3 garderoby, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy