Logo-es
Blanka 3

CENA:

2290zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu wyjątkowo efektowny projekt tradycyjnego w formie domu z dachem naczółkowym. Zachwycająca kompozycja kamiennej okładziny zewnętrznej współgra z drewnianymi akcentami, w połączeniu ze sporych rozmiarów tarasem tworzy wyjątkowy klimat. Sporym atutem tego projektu jest dużych rozmiarów część dzienna, w skład której wchodzi kuchnia z wydzielonym miejscem na wspólne spożywanie posiłków oraz salon z wyjściem na taras. Dom jest w stanie zaspokoić potrzeby maksymalnie pięciu osób mieszcząc w sobie w strefie nocnej dużą sypialnię, dwa mniejsze pokoje oraz dużą łazienkę z wanną. Na parterze ulokowany jest dodatkowy pokój, łazienka oraz garderoba.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17x14,4
Powierzchnia użytkowa 86,1
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy