Logo-es
Blanka 30

CENA:

2300zł
2700zł

Opis projektu

Ciekawy i funkcjonalny projekt domu, z tradycyjnym wykończeniem elewacji oraz licznymi przeszkleniami pięknie doświetlającymi wnętrze domu. Podcień na elewacji frontowej przyciąga uwagę. Otwarty na ogród salon z kominkiem, przestronna i wygodna kuchnia ze spiżarnią oraz jadalnia tworzą na parterze strefę dzienną. Wydzielono tutaj także pokój gościnny, wspólną łazienkę oraz toaletę. Dopełnieniem całości jest część gospodarcza w skład której wchodzi garaż jednostanowiskowy i kotłownia na paliwo stałe.  Na poddaszu zaprojektowano dwa jasne, ustawne sypialnie, sypialnię rodziców z garderobą, wspólną łazienkę oraz garderobę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 16,8x22,3
Powierzchnia użytkowa 190,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, 3 garderoby, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy