Logo-es
Blanka 34

CENA:

2900zł

Opis projektu

Interesujący dom o awangardowej bryle i funkcjonalnym programie wewnętrznym. Nowoczesny wygląd podkreśla dach bez okapów, który płynnie przechodzi w elewację i wykończony jest płytami betonowymi. Biały tynk, portfenetry oraz przeszklenia w postaci okien w ścianach kolankowych są atrakcyjnym dopełnieniem całości. Parter to szeroko otwarta na taras strefa dzienna, w której przestrzeń salonu płynnie łączy się z jadalnią, a kuchnię wizualnie wyodrębnia zlokalizowany w jej granicy obszerny półwysep z barkiem śniadaniowym oraz wygodnym blatem roboczym. Nowoczesny charakter salonu podkreślają jednobiegowe, otwarte na salon schody oraz centralnie umiejscowiony kominek. Z holu dostępny jest również gabinet, toaleta i niewielkie pomieszczenie gospodarcze. W strefie nocnej na poddaszu zastosowano wygodny układ pomieszczeń. Przestronną sypialnię rodziców wyposażono w prywatną łazienkę. Dla dzieci przewidziano dwa pokoje z wspólną łazienką wyposażoną w wannę i prysznic.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19x16,4
Powierzchnia użytkowa 133,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy