Logo-es
Blanka 39

CENA:

2690zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego nietuzinkowa bryła i nowoczesna estetyka z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie wyjątkową współczesną architekturę. Przedsionek z miejscem na szafę prowadzi do pomieszczenia gospodarczego, toalety oraz części dziennej. Część dzienna dzięki dużemu przeszkleniu z wyjściem na kryty taras, zyskuje duży dostęp do światła dziennego oraz wyjątkowy widok na ogród. Składa się ona z salonu oraz aneksu kuchennego z jadalnią. Na piętrze przewidziano dużą łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, główną sypialnię oraz dwa pojedyncze pokoje, które w alternatywnej wersji mogą stanowić jeden podwójny pokój. W każdym pomieszczeniu zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19x14,5
Powierzchnia użytkowa 99,8
Opis pomieszczeń 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodracze, schowek / 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy