Opis projektu

Projekt domu o optymalnym programie funkcjonalnym, w którym parter zajmuje otwarta strefa dzienna. Centralnie umieszczona jadalnia tworzy przestrzeń wokół rodzinnego stołu i zachęca do spotkań w większym gronie. Otwarta pięknie rozwiązana kuchnia idealnie łączy się z salonem. Z holu dostępna jest garderoba, łazienka i pokój gościnny. Na poddaszu zaprojektowano dwa jasne i ustawne pokoje z miejscem przeznaczonym na zabudowaną szafę, oraz obszerną dobrze doświetloną sypialnię rodziców. Dopełnieniem programu funkcjonalnego poddasza jest łazienka wyposażona w prysznic. Jest to projekt ekonomicznego domu, o nieco nowocześniejszym wykończeniu elewacji.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,0x14,60
Powierzchnia użytkowa 84,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy