Logo-es
Blanka 4

CENA:

2590zł

Opis projektu

Niewielki dom z duszą o przejrzystym układzie funkcjonalnym. Połączenie tradycyjnej formy z naturalnymi okładzinami zewnętrznymi tworzy przyjazną dla oka fizjonomię budynku. Strefa wejściowa z wydzielonym miejscem na okrycia wierzchnie zaprasza do otwartej strefy dziennej będącej płynnym połączeniem salonu, kuchni oraz jadalni otwartej na częściowo zadaszony taras za pośrednictwem zacierających granicę pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem przeszklonych drzwi tarasowych. W obrys parteru dodatkowo wchodzi łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jako bryła przylegająca do jednej z elewacji. Zabiegowe schody ulokowane w strefie wejściowej obiektu prowadzą nas na poddasze, na którym znajduje się sypialnia rodziców, łazienka z wydzieloną ubikacją oraz dwa pokoje z wyznaczonym miejscem na zabudowaną szafę, łóżko oraz biurko.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,2x21,5
Powierzchnia użytkowa 125,2
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy