Logo-es
Blanka 44

CENA:

2900zł
3500zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Pod względem formy i użytych materiałów elewacyjnych budynek łączy w sobie cechy nowoczesności i tradycji. Przestronna strefa wejściowa posiada miejsce na szafę oraz dostęp do pomieszczenia gospodarczego, toalety oraz części dziennej z klatką schodową. Strefę dzienną stanowi kuchnia z jadalnią otwarta na jasny salon, skąd zaprojektowano wyjście na taras, a dzięki zastosowaniu narożnego przeszklenia ogród zdaje się przenikać do wewnątrz. Na piętrze znajdują się dwa pojedyncze pokoje, główna sypialnia z garderobą oraz łazienka z miejscem na wannę i prysznic. We wszystkich tych pomieszczeniach zadbano o dostęp do światła dziennego, a także możliwość swobodnego przearanżowania ich, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,40x14,50
Powierzchnia użytkowa 100,8
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy