Opis projektu

Efektowny projekt będący idealnym połączeniem prostej bryły z nowoczesną estetyką. Nowoczesny wygląd domu podkreśla dach bez okapów oraz prosta bryła. Jasny tynk oraz przeszklenia są interesującym dopełnieniem całości. Parter to otwarta przestrzeń, w której salon z kominkiem wewnętrznym płynnie łączy się z jadalnią i z kuchnią Na parterze zlokalizowana jest także klatka schodowa wraz ze schowkiem oraz łazienka z prysznicem. Dopełnieniem całości jest gabinet, która może pełnić także funkcję pokoju gościnnego lub domowej biblioteki. Strefę nocną stanowią dwa ustawne pokoje dla dzieci oraz łazienka z wanną oraz sypialnia rodziców. Projekt Blanka 45 to nowoczesna propozycja dla rodziny 4-5-osobowej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,0x17,5
Powierzchnia użytkowa 93,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy