Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Bryła budynku łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, w sposób który z pewnością spodoba się miłośnikom architektury współczesnej. Strefa wejściowa posiada wnękę na szafę i dostęp do łazienki z pomieszczeniem gospodarczym oraz części dziennej z klatką schodową. Przestronny, jasny salon połączony z kuchnią i jadalnią posiada duże przeszklenie z wyjściem na kryty taras, skąd roztacza się widok na ogród. Na piętrze przewidziano główną sypialnię, wygodną łazienkę z miejscem na prysznic i pralnię oraz dwa osobne pokoje z wyjściem na balkon, które swobodnie można przekształcić w biuro lub pokój gościnny. Każde z tych pomieszczeń zostało doświetlone oknem dachowym, co zapewni domownikom swobodny dostęp do światła dziennego.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,5x14,5
Powierzchnia użytkowa 88,5
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy