Logo-es
Blanka 6

CENA:

2390zł
2590zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego klasyczna forma oraz drewniane akcenty na elewacji z pewnością przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnej architektury. Strefę wejściową tworzy przedsionek z toaletą i pomieszczeniem gospodarczym, posiadający również wejście do przestronnego holu z klatką schodową i osobnym wyjściem na zewnątrz oraz kuchni. Zarówno z kuchni, jak i z holu możemy przejść do dużego salonu połączonego z jadalnią, w którym przewidziano wyjście na ogród. Na piętrze znajdują się  łazienka z miejscem na wannę, osobna toaleta oraz główna sypialnia z wyjściem na balkon, na który dostęp ma także jeden z dwóch pojedynczych pokojów. Każde z tych pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,00x15,50
Powierzchnia użytkowa 95
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 toalety, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy