Logo-es
Bliźniak

CENA:

4500zł

Opis projektu

Prezentujemy kolejnybudynek mieszkalny wzabudowie bliźniaczej. Budynek o prosto skomponowanej bryle zachwyca swoją funkcjonalnością i bogatym zestawieniem pomieszczeń. Na parterze budynku przewidziano garaż jednostanowiskowy, łazienkę, osobną toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić również rolę garderoby. W dobrze doświetlonej części domu znajduje się przytulny salon z otwartą kuchnią oraz schody prowadzące na piętro budynku. Część nocna domu to duża łazienka z wygodną wanną rogową cztery dobrze doświetlone pokoje, oraz osobna garderoba dostępna z komunikacji ogólnej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,9x20,1
Powierzchnia użytkowa 120,98
Opis pomieszczeń W jednym segmencie znajduje się: 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, schowek, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy