Logo-es
Bliźniak 5

CENA:

4800zł
5200zł

Opis projektu

Budynek mieszkalny wzabudowie bliźniaczej. Wejście główne do budynku zostało osłonięte daszkiem wspartym na słupach, co stanowi niewątpliwie ciekawe podkreślenie strefy wejściowej do budynku. Garaże usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie dają możliwość wykonania wspólnego podjazdu. Na parterze segmentu przewidziano garaż z wyjściem na ogród. Do wnętrza domu prowadzi wiatrołap, w którym jest miejsce na wieszak i wygodne siedzisko. Z korytarza dostępna jest doświetlona łazienka.Parter budynku to doświetlona naturalnym światłem strefa dzienna z otwartym na taras salonem, który płynnie łączy się z jadalnią wkomponowaną w efektowny wykusz oraz otwartą,funkcjonalną kuchnią. Poddasze to starannie zorganizowana, funkcjonalna strefa nocna domu. Zaprojektowano tutaj wygodną sypialnię rodziców z obszerną garderobą, trzy ustawne pokoje dla dzieci, oraz łazienkę z wanną i prysznicem.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 30,08x17,2
Powierzchnia użytkowa 132,65
Opis pomieszczeń W jednym segmencie znajduje się: 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy