Logo-es
Bliźniak 6

CENA:

4500zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z dachem dwuspadowym. Budynek pod względem estetycznym łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, w sposób który z pewnością spodoba się miłośnikom architektury współczesnej. W obu domach strefą wejściową jest przedsionek, z którego przechodzimy do małego holu z łazienką i  pomieszczeniem gospodarczym. W części dziennej znajduje się salon z kominkiem i wyjściem na ogród oraz kuchnia z jadalnią ulokowaną w przeszklonej wnęce. Na piętrze przewidziano łazienkę z miejscem na wannę, główną sypialnię oraz dwa pojedyncze pokoje mogące zostać przekształcone w biuro lub pokój gościnny. Ponadto jeden z domów posiada dodatkową, doświetloną oknami dachowymi sypialnię z przestronną garderobą oraz usytułowany pod nią garaż jednostanowiskowy.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 26,6x17,2
Powierzchnia użytkowa 202,9
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garderoba. Mieszkanie II: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, garderoba. Garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy