Logo-es
Dominik

CENA:

2500zł
2900zł

Opis projektu

Prosta bryła z dachem jednospadowym. Fragmentaryczne użycie kamiennej okładziny na elewacjach stwarza efektowną kompozycję nadając obiektowi wyjątkowy charakter. Atutem obiektu są duże przeszklenia, które otwierają dom na zewnątrz i przybliżają mieszkańców do natury oraz podkreślają walory estetyczne i design domu. Strefa wejściowa nakierowywuje użytkowników na kuchnię tworzącą wraz z jadalnią i sporych rozmiarów salonem jedną spójną funkcjonalnie i przestrzennie całość będącą strefą dzienną budynku. Dopełnienie parteru stanowi pomieszczenie biurowe oraz łazienka z pralką i prysznicem skomunikowane z holem. Schody zabiegowe prowadzą nas na piętro, gdzie znajdują się dwa pokoje z wydzielonym miejscem do odpoczynku, nauki i pracy, sypialnia rodziców z dostępem do prywatnej garderoby oraz łazienka z wydzieloną toaletą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19x16
Powierzchnia użytkowa 139,9
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy