Logo-es
Dominik 13

CENA:

2850zł

Opis projektu

Prosta bryła z dachem jednospadowym. Fragmentaryczne użycie czerwonego i szarego tynku na elewacjach stwarza efektowną kompozycję nadając obiektowi wyjątkowy charakter. Atutem obiektu są duże przeszklenia, które otwierają dom na zewnątrz i przybliżają mieszkańców do natury oraz podkreślają walory estetyczne i design domu. Strefę dzienną tworzy centralnie usytuowana jadalnia podkreślająca gościnność mieszkańców połączona z obszernym salonem i kuchnią otwartą na jadalnię szerokim przejściem. Tak zgrupowane pomieszczenia tworzą wspólnie jedną spójną funkcjonalnie i przestrzennie całość. Ponadto otwarta klatka schodowa optycznie powiększa strefę dzienną. Dopełnienie rzutu parteru stanowi pokój gościnny oraz pomieszczenie gospodarcze i łazienka z prysznicem dostępne z wiatrołapu. Piętro tworzy prywatną strefę nocną mieszkańców, w której skład wchodzą dwa pokoje z dostępem na balkon, wspólna łazienka z wydzieloną toaletą oraz sypialnia rodziców.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,7x16,5
Powierzchnia użytkowa 134,2
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy