Logo-es
Dominik 14

CENA:

2950zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z łamanym dachem dwuspadowym. Budynek w subtelny sposób łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, co widoczne jest w jego formie oraz zastosowanych na elewacji materiałach. Strefa wejściowa z wnęką na szafę prowadzi do przestronnego biura z osobnym wyjściem na zewnątrz, toalety i holu z klatką schodową. Stamtąd możemy przejść do dużej kuchni z jadalnią otwartą na salon, który dzięki dużym przeszkleniom posiada wspaniały widok na ogród. Na piętrze przewidziano łazienkę z miejscem na prysznic i wannę, osobną toaletę, dwa pojedyncze pokoje oraz główną sypialnie. Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze oświetlone dzięki zaprojektowanych w nich oknom typu portfenetr.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,9x17,3
Powierzchnia użytkowa 130,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, 2 toalety, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy