Logo-es
Dominik 15

CENA:

2850zł

Opis projektu

Dominik 15 to dom o prostej bryle, zwracający uwagę wysmakowanym, nowoczesnym wykończeniem. Przekryty został dachem jednopołaciowym. W przestronnym przedsionku domu przewidziano miejsce na siedzisko oraz szafy na okrycia wierzchnie oraz buty. Zaprojektowana przestronna strefa dzienna to połączenie trzech pomieszczeń: kuchni, jadalni oraz salonu z kominkiem, którego nastrojowy blask uprzyjemni rodzinny wypoczynek. Na parterze domu przewidziano również pokój, który może służyć jako gabinet lub pokój gościnny. Z korytarza dostępna jest również mała łazienka oraz osobno wydzielona toaleta. Dodatkowym miejscem do przechowywania jest zaprojektowany schowek pod schodami oraz pomieszczenie gospodarcze dostępne z przedsionka. Piętro domu w całości zostało przeznaczone na strefę nocną mieszkańców. Przewidziano tutaj dużą sypialnię główną, dwa pokoje dla dzieci – jeden z małą garderobą oraz łazienkę.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,9x15,90
Powierzchnia użytkowa 135,2
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, schowek, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy