Logo-es
Dominik 17

CENA:

2950zł

Opis projektu

Dominik 17 to atrakcyjny projekt nowoczesnego domu piętrowego o oszczędnej architekturze i przejrzystym układzie funkcjonalnym. Na parterze dużo miejsca przeznaczono na strefę dzienną. Prawe skrzydło domu zajęte jest przez duży, dobrze doświetlony salon, który łączy się przestrzennie poprzez jadalnie z kuchnią wyposażoną w duży barek śniadaniowy. Swobodne funkcjonowanie domowników ułatwia centralne usytuowanie klatki schodowej. Lewa część domu przeznaczona została pod gabinet, pokój gościnny z jasną łazienką wyposażoną w wannę. Natomiast przestrzeń pod schodami przeznaczono na niewielką toaletę. Pełnowymiarowe piętro przeznaczone jest na strefę nocną. Zawiera w sobie dwa ustawne pokoje, łazienkę  oraz moduł dla Rodziców w skład którego wchodzi obszerna sypialnia z prywatną łazienką i drzwiami na taras. Projekt Dominik 17 to nowoczesna propozycja dla rodziny 4-5-osobowej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,4x18,0
Powierzchnia użytkowa 144
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy