Logo-es
Dominik 18

CENA:

2800zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego nowoczesna forma zapewne przyciągnie uwagę wszystkich miłośników współczesnej architektury. Przedsionek prowadzący do części dziennej posiada również dostęp do toalety, małego pomieszczenia gospodarczego i jednostanowiskowego garażu z pomieszczeniem technicznym. Na część dzienną składa się aneks kuchenny ze schowkiem, jadalnia i duży salon. Dzięki zastosowaniu przeszkleń pomieszczenie staje się bardzo jasne, a otaczający dom ogród zdaje się przenikać do środka. Na parterze zaprojektowano również pojedynczą sypialnie, która może służyć jako pokój gościnny lub zostać przekształcona na biuro. Druga kondygnacja posiada łazienkę z miejscem na wannę, główną sypialnię z garderobą i balkonem oraz dwa pokoje, z których jeden ma wyjście na przestronny taras.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,3x24,80
Powierzchnia użytkowa 173,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy