Logo-es
Dominik 2

CENA:

3900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem jednospadowym. Jego nietuzinkowa forma i elewacja pokryta drewnianą okładziną sprawiają, że jest to idealna propozycja dla miłośników współczesnej architektury. Strefa wejściowa to przedsionek z klatką schodową, który prowadzi do łazienki z miejscem na prysznic, podwójnej sypialni oraz części dziennej. W skład części dziennej wchodzi salon, jadalnia oraz wnęka z aneksem kuchennym. Pomieszczenie, dzięki zastosowaniu dużych okien, jest jasne i przestronne. Na piętrze zaprojektowano pojedynczy pokój z garderobą, główną sypialnię ze strefą biurową oraz toaletę. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18x15
Powierzchnia użytkowa 95,5
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy