Logo-es
Dominik 20

CENA:

2950zł
3100zł

Opis projektu

Dominik 20 to projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Jasny tynk, naturalna kamienna okładzina, portfenetry oraz przeszklenia są interesującym dopełnieniem całości. Obszerny salon, swobodnie łączy się z kuchnią i jadalnią. Przestrzeń kuchenna ma przewidziany obszerny blat roboczy, wysoką zabudowę i efektowne okno narożne. Na parterze przewidziano gabinet, łazienkę, niewielką toaletę i schowek mieszczący się pod schodami. Dopełnieniem parteru jest garaż jednostanowiskowy oraz kotłownia na paliwo stałe. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Mieszczą się tutaj dwa pokoje, wspólna łazienka z prysznicem i wolnostojącą wanną oraz sypialnia rodziców.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,1x18
Powierzchnia użytkowa 133
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, schowek, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy