Logo-es
Dominik 23

CENA:

2950zł

Opis projektu

Dominik 23 to projekt domu jednorodzinnego, przeznaczony na wąskie działki. Dach płaski i interesujące rozwiązanie zadaszenia nad wejściem do budynku i tarasem sprawiają, że dom nabiera nowocześniejszą estetykę. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze domu jest doskonale doświetlone. Salon swobodnie łączy się z kuchnią wyposażoną w wyspę i jadalnią, w której przewidziano okno z widokiem na ogród. Nowoczesny charakter salonu podkreślają jednobiegowe, otwarte na salon schody oraz kominek. Na parterze przewidziano ponadto gabinet, toaletę i kotłownię na paliwo stałe. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Mieszczą się tutaj dwa pokoje oraz wspólna łazienka z wanną. Sypialnię rodziców zaprojektowano w formie luksusowego apartamentu, z garderobą i prywatną łazienką.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,9x14,5
Powierzchnia użytkowa 142,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy