Logo-es
Dominik 29

CENA:

4500zł
4700zł

Opis projektu

Efektowny projekt dwupokoleniowego domu z płaskim dachem - to propozycja, która z pewnością zwróci uwagę Inwestorów, ceniących nowoczesną architekturę. Prosta bryła interesująco prezentuje się w oprawie białego tynku dodatkowo zaakcentowano antracytową stolarką okienną. Dom podzielony został na dwa skrzydła. Lewe przeznaczone dla dwojga mieszkańców, zlokalizowane na parterze, w którym przewidziano doskonale doświetloną strefę dzienną. Kuchnia wyposażona w obszerny blat roboczy oraz wysoką zabudowę płynnie łączy się z salonem i niewielką jadalnią. W strefie nocnej znajduje się sypialnia i prywatna łazienka z dużym prysznicem. Prawe skrzydło to mieszkanie, które jest w stanie pomieścić od 4 do 5 mieszkańców, mieszczące się na dwóch kondygnacjach. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze mieszkania jest doskonale doświetlone, część dzienna została szeroko otwarta na widok zewnętrzny. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią oraz kuchnią, która ma przewidziany obszerny blat roboczy oraz wysoką zabudowę. Ponadto na parterze znajduje się pokój gościnny, który może pełnić również funkcję gabinetu. Strefa nocna zlokalizowana jest na drugim piętrze. Znajdują się tutaj dwa pokoje z wyjściem na obszerny taras, wspólna łazienka oraz dobrze doświetlony moduł poświęcony dla rodziców składający się z sypialni i jasnej łazienki, który stwarza warunki do prywatnego wypoczynku. Ponadto na parterze przewidziano również wspólne dla obu mieszkań pomieszczenia takie jak toaleta, kotłownia oraz niewielki schowek.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,7x20,5
Powierzchnia użytkowa 162,8
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Wspólna toaleta, schowek, pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie II: 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy