Logo-es
Dominik 3

CENA:

3300zł

Opis projektu

Klasyczny w formie projekt domu o nieco nowocześniejszej estetyce. Fragmentaryczne zastosowanie cegły na elewacji podkreśla addycyjność brył obiektu. Sporym atutem obiektu jest skomunikowanie bryły garażowej z częścią mieszkalną. Obszerny salon łączy się z funkcjonalną kuchnią tworząc razem spójną całość otwartą za pośrednictwem dużych przeszkleń na efektowny taras. W obrys parteru wchodzą dodatkowo łazienka oraz pomieszczenie biurowe. Klatka schodowa prowadzi do strefy nocnej składającej się z obszernej łazienki, sypialni rodziców oraz dwóch mnieszych pokoi.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20x16,7
Powierzchnia użytkowa 103
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy