Logo-es
Dominik 5

CENA:

2850zł
2950zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem jednospadowym. Jego elegancja i wykończona klinkierem elewacja zapewne przyciągną uwagę wszystkich miłośników współczesnej architektury. Strefa wejściowa z przedsionkiem prowadzi do łazienki z miejscem na prysznic, pomieszczenia gospodarczego oraz części dziennej. Część dzienna z dużym, narożnym przeszkleniem, które sprawia, że otaczający dom krajobraz zdaje się przenikać do wnętrza, składa się z aneksu kuchennego, jadalni oraz salonu. Na piętrze zaprojektowano dużą łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, dwa pojedyncze pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon dzielony z główną sypialnią doświetloną narożnym oknem. W każdym pomieszczeniu zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17x14,6
Powierzchnia użytkowa 89,2
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy