Logo-es
Dominik 6

CENA:

2800zł

Opis projektu

Nowoczesność, prostota i funkcjonalność to słowa kluczowe odnoszące się do tego projektu. Duże przeszklenia, drewno oraz szlachetna biel na elewacjach tworzą spójną estetycznie całość. To dom który bez wątpienia zwraca na siebie uwagę. Dużym atutem projektu jest sporych rozmiarów taras dostępny z otwartej przestrzeni dziennej, w której skład wchodzi salon, jadalnia oraz przestronna kuchnia. Wnętrza są dobrze doświetlone za pośrednictwem sporych rozmiarów okien zacierających granicę pomiędzy wnętrzem obiektu a zewnętrznym otoczeniem, dając tym samym poczucie jedności z naturą. Parter mieści w sobie również łazienkę z prysznicem oraz WC, co jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Strefa nocna znajdująca się na piętrze oferuje mieszkańcom trzy pokoje, obszerną łazienkę oraz garderobę, dodatkowo balkon na który można dostać się z największej sypialni podnosi atrakcyjność tego budynku.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,8x17,8
Powierzchnia użytkowa 147,6
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy