Logo-es
Dominik 7

CENA:

2900zł

Opis projektu

Dominik 7 to projekt domu, który przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnej architektury. Widoczny na elewacjach przestronny garaż jest niewątpliwym atutem tego projektu. Za nim, z boku obiektu zaprojektowano główne wejście. Tuż przy nim mieści się mała garderoba, gdzie możemy odkładać wierzchnie nakrycia oraz obuwie. Obok mieści się toaleta. Z przestronnego holu możemy przejść do pokoju, który może służyć jako gabinet bądź pokój dla gości. Przestronny salon, jadalnia oraz kuchnia to jedna spójna przestrzeń, doświetlona między innymi dużym narożnym oknem dzięki, któremu ogród może „przenikać” do środka. Piętro domu to strefa nocna użytkowników, zaprojektowano tutaj trzy pokoje, garderobę dostępna z korytarza oraz łazienkę. Atutem projektu jest duży taras, na który możemy wejść z każdego pokoju sypialnego.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,7x17,10
Powierzchnia użytkowa 148,6
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta, 2 garderoby, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy