Logo-es
Ferdynand 4

CENA:

3600zł

Opis projektu

Klasyczny w formie projekt domu o charakterze małej rezydencji. Styl dworkowy podkreśla szeroki front domu z centralnie umieszczonym wejściem. Strefa dzienna to przestronny salon z kominkiem i obszerną jadalnią z dużymi przeszkleniami oraz kuchnia z małym barkiem śniadaniowym, której program uzupełnia zaprojektowana obok spiżarnia. Na parterze przewidziano gabinet i sypialnią dla gości. Dostęp do strefy prywatnej mieszkańców zapewnia klatka schodowa zlokalizowana w salonie. Strefa nocna to dwa obszerne, dobrze doświetlone pokoje dla dzieci i dwie łazienki, dodatkowo jedną z łazienek uzupełnia funkcjonalna pralnia.  Z holu dostępna jest także sypialnia rodziców i gabinet.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,0x21,2
Powierzchnia użytkowa 209,6
Opis pomieszczeń 7 pokoi, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pralnia

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy