Logo-es
Filip

CENA:

5700zł
5900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego wyjątkowa, nowoczesna forma i zastosowane materiały, takie jak stal, szkło i panele betonowe, sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla miłośników współczesnej architektury. Budynek składa się z dwóch, przecinających się części, zabudowanej pełnymi ścianami oraz w pełni przeszklonej. W pierwszej znajduje się strefa wejściowa z garderobą, łazienka z miejscem na wannę i oddzielna toaleta. Druga podzielona została na dwie strefy, nocną z sypialnią oraz dzienną z aneksem kuchennym, jadalnią oraz przestronnym salonem z wyjściem na taras, gdzie zaprojektowano zewnętrzny kominek. Szklane ściany są niewątpliwie oryginalnym rozwiązaniem, które sprawia, że zmieniający się wraz z porami roku, otaczający dom ogród zdaje się przenikać do wewnątrz, a budynek wtapia się w krajobraz.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,8x30
Powierzchnia użytkowa 84,9
Opis pomieszczeń 2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcz

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy