Logo-es
Filip 2

CENA:

4700zł
5000zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego wyjątkowa, nowoczesna forma i zastosowane materiały, takie jak okładzina ze stali typu corten oraz betonu sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla miłośników współczesnej architektury. Strefa wejściowa podkreślona została wychodzącą przed elewację ścianą. Wewnątrz  przedsionek prowadzi do toalety oraz strefy dziennej, na którą składają się salon, jadalnia oraz aneks kuchenny ze schowkiem. Stamtąd możemy przejść do sypialni z garderobą i łazienką z miejscem na prysznic. Zarówno w części nocnej, jak i dziennej zaprojektowano duże przeszklenie z wyjściem na taras, które sprawia, że otaczający dom ogród zdaje się przenikać do wewnątrz.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 25,90x21,50
Powierzchnia użytkowa 73,4
Opis pomieszczeń 2 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy