Logo-es
Franek

CENA:

2950zł

Opis projektu

Prosta bryła z klasycznym dachem kopertowym. Fragmentaryczne użycie kamiennej okładziny na elewacjach stwarza efektowną kompozycję współgrającą z drewnianymi akcentami i białym tynkiem. Poprzez wiatrołap połączony z otwartą klatką schodową dostajemy się do centralnie usytuowanego holu z którego dostępna jest strefa dzienna, łazienka z oddzieloną toaletą oraz pokój spełniający warunki do nauki, pracy i odpoczynku. W skład strefy dziennej wchodzi kuchnia, salon oraz jadalnia. Pomieszczenia te tworzą spójną funkcjonalnie i przestrzennie całość. Dużym atutem jest kominek, który w chłodne dni ogrzewa swoim ciepłem mieszkańców tworząc tym samym magiczną atmosferę. Strefę nocną tworzy wspólna łazienka, sypialnia z dostępem na balkon oraz dwa pokoje z wydzielonym miejscem na łóżko, biurko oraz szafę. Plusem umiejscowienia klatki schodowej w wiatrołapie jest możliwość stworzenia oddzielnej strefy na piętrze przeznaczonej dla mniejszej rodziny.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,5x16,6
Powierzchnia użytkowa 120
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy