Logo-es
Franek 6

CENA:

2850zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym. W budynku połączono minimalistyczną, nowoczesną stylistykę z klasyczną bryłą. Sprawia to, że jest odpowiedni zarówno dla miłośników architektury współczesnej, jak i  bardziej tradycyjnych rozwiązań. Strefa wejściowa to przedsionek z miejscem na szafę, prowadzący do korytarza z klatką schodową, skąd możemy przejść do części dziennej. Część dzienna składa się z salonu oraz jadalni z wyjściem na ogród. Pomieszczenie sąsiaduje z jasną kuchnią, sypialnią z własną garderobą oraz biurem. Na piętrze zaprojektowano dwa pojedyncze pokoje, łazienkę z miejscem na wannę, pralnię oraz duży taras. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 16,6x19,1
Powierzchnia użytkowa 106,9
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta, garderoba, schowek

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy