Logo-es
Franek 8

CENA:

2850zł

Opis projektu

Prosta bryła, duże przeszklenia, przestrzeń. Połączenie tradycyjnego podejścia projektowego z nowoczesnymi akcentami. Fragmentaryczne użycie cegły na elewacjach ożywia fizjonomię budynku tworząc go ciekawszym w odbiorze. Na uwagę zasługują duże przeszklenia, które otwierają dom na zewnątrz i przybliżają nas do natury oraz sprawiają, że wnętrze wydaje się optycznie większe. Parter budynku tworzy wiatrołap, pokój gościnny, łazienka z prysznicem, pralnia dostępna z kuchni oraz strefa dzienna stworzona z kuchni, jadalni, salonu oraz klatki schodowej. Zabiegowe schody prowadzą nas na poddasze, na którym znajduje się sypialnia rodziców z wydzieloną ścianami działowymi garderobą, łazienka z przewidzianą dużą wanną i pralką oraz dwa pokoje spełniające warunki potrzebne do pracy, nauki i odpoczynku. Większy pokój posiada wyjście na balkon i przeznaczony jest dla dwóch osób.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19x16
Powierzchnia użytkowa 145,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy