Logo-es
Franek 9

CENA:

2850zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym. Jego forma łączy w sobie cechy nowoczesności i tradycji, będzie zatem wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników współczesnej architektury. Przedsionek prowadzi do holu z klatką schodową, skąd znajduje się wejście do biura, części dziennej oraz toalety. Część dzienna to aneks kuchenny doświetlony narożnym oknem, jadalnia i przestronny, słoneczny salon, gdzie dzięki zastosowaniu przeszklenia otaczający dom ogród zdaje się przenikać do wnętrza. Na piętrze przewidziano łazienkę z miejscem na wannę, dwa pojedyncze pokoje, w tym jeden z wyjściem na taras oraz główną sypialnię z wygodną garderobą. W każdym z pomieszczeń zadbano o jak najlepszy dostęp do światła dziennego poprzez okna typu portfenetr oraz możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17x16,70
Powierzchnia użytkowa 86,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy