Logo-es
Galileo

CENA:

3090zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy piętrowe. W przedsionku przewidziano miejsce na dużą zabudowaną szafę na okrycia wierzchnie oraz obuwie, zaproponowano tutaj również umieszczenie wygodnego siedziska. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią ulokowaną w przeszklonym bocznie wykuszu oraz przestronną kuchnią, która wyposażona została w spiżarkę. Dodatkowy pokój można użytkować jako gabinet, pokój gościnny lub przeznaczyć na bibliotekę. Z korytarza dostępna jest łazienka z wanną i prysznicem oraz osobno wydzielona toaleta. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Zaprojektowano tutaj główną sypialnię z prywatną garderobą oraz łazienką. Dodatkowo mieszczą się tutaj dwa pokoje połączone wspólną garderobą oraz łazienką. Przewidziano tutaj również jeszcze jeden pokój, który może funkcjonować jako gabinet.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,3x21
Powierzchnia użytkowa 176,4
Opis pomieszczeń 6 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 3 łazienki, toaleta, 2 garderoby

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy