Logo-es
Galileo 10

CENA:

2900zł

Opis projektu

Prosta bryła wysunięta w części parterowej do przodu daje możliwość utworzenia tarasów z dwóch stron budynku co sprawia, że elewacje są interesujące w odbiorze. Dodatkowo drewniane akcenty z drewna i cegły podkreślają jego wyjątkowy charakter. Dużym plusem obiektu jest zapewnienie bezpośredniego przejścia z garażu do części mieszkalnej. Dom pomieścić może w sobie maksymalnie pięciu mieszkańców oferując trzy dobrze doświetlone pokoje, w których wnętrza zapewniają warunki sprzyjające pracy i odpoczynkowi. Część dzienna znajdująca się na parterze składa się z przestronnej kuchni z przestrzenią przeznaczoną do wspólnego spożywania posiłków oraz optymalnej wielkości salonu. Dodatkowym atutem jest fakt połączenia części dziennej ze  sporych rozmiarów tarasem. Dla komfortu mieszkańców obiekt posiada na piętrze jak i na parterze łazienkę z oddzieloną ubikacją. Dodatkowymi pomieszczeniami są biuro ulokowane na piętrze i pomieszczenie gospodarcze dostępne z części wejściowej budynku.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,5x15,5
Powierzchnia użytkowa 138,1
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 toalety, schowek, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy