Logo-es
Galileo 12

CENA:

2990zł
3190zł

Opis projektu

Efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy piętrowe. Obszerny salon z kominkiem wewnętrznym swobodnie łączy się z jadalnią zlokalizowaną w przeszklonym wykuszu. Przestrzeń kuchenna ma przewidziany obszerny blat roboczy z półwyspem, wysoką zabudowę oraz praktyczną spiżarnię. Galileo 12 to dom przeznaczony dla dużej rodziny, w którym może zamieszkać nawet siedmioro mieszkańców. Na parterze przewidziano obszerną sypialnię oraz jasną łazienkę z prysznicem. Dopełnieniem parteru jest kotłownia na paliwo stałe dostępna z wiatrołapu. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Mieszczą się tutaj dwa pokoje, które oferują mieszkańcom optymalne warunki do wypoczynku, nauki, zabawy a także powierzchnię pod szafy ubraniowe. Wyjątkowy komfort zapewni luksusowa łazienka wyposażona w dużą wannę i saunę. Na piętrze znajduje się również doświetlona sypialnia przeznaczona dla rodziców.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,4x17,9
Powierzchnia użytkowa 172,4
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy