Logo-es
Galileo 2

CENA:

2900zł
3100zł

Opis projektu

Galileo 2 to efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy piętrowe. W przedsionku przewidziano miejsce na dużą zabudowaną szafę na okrycia wierzchnie oraz obuwie, zaproponowano tutaj również umieszczenie wygodnego siedziska. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią oraz dużą, przestronną kuchnią. Dodatkowy pokój można użytkować jako gabinet. Atutem tego projektu jest jednostanowiskowy garaż wbudowany w bryłę obiektu. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną. Mieszczą się tutaj trzy obszerne, jasne pokoje, które oferują mieszkańcom optymalne warunki do wypoczynku, nauki, zabawy a także powierzchnię pod szafy ubraniowe. Wyjątkowy komfort zapewni duża łazienka.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,25x16,65
Powierzchnia użytkowa 143,6
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, schowek, łazienka, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy