Logo-es
Galileo 9

CENA:

2600zł
3100zł

Opis projektu

Ciekawy, piętrowy dom jednorodzinny, przeznaczony jest dla 4-osobowej rodziny. Intrygująca, nowoczesna bryła budynku i ciekawe wykończenie elewacji przykuwa wzrok przechodniów. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną w postaci jednego pomieszczenia, które pełni jednocześnie funkcję salonu, kuchni z półwyspem i jadalni. Dodatkową powierzchnię do przechowywania oferuje przyległa do kuchni spiżarnia. Z holu dostępna jest także obszerna łazienka i gabinet. Natomiast w części gospodarczej budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż i duża kotłownia z kotłem gazowym. Na poddaszu urządzono dwa mocno doświetlone pokoje dla dzieci, wspólną łazienkę z wanną i prysznicem oraz moduł poświęcony rodzicom z garderobą i prywatną łazienką.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 24,2x17,5
Powierzchnia użytkowa 188,6
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 3 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy